SOPO οπτική επικοινωνία, Ltd ιδρύθηκε το 2009 ως ένα ο μεγαλύτερος κατασκευαστής και προμηθευτής των παθητικών οπτικών ινών στοιχεία και τον εξοπλισμό. Με πλούσια εμπειρία στο σχεδιασμό και την κατασκευή ινών οπτικών παθητικά εξαρτήματα και εξοπλισμό, με σύστημα υψηλού ποιοτικού ελέγχου, προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής και άκρως ειδικευμένων εργαζομένων, έχουμε δημιουργήσει καλές σχέσεις με πολλά διάσημα εταιρεία ανακοίνωση. Προσφέρουμε ένα ευρύ φάσμα προϊόντων, συμπεριλαμβανομένων των οπτικών απομόνωσης, απομόνωσης πυρήνα, διόπτρα, WDM σειρά, οπτικός διακόπτης, οπτικό κυκλοφορητή και ούτω καθεξής. Εκτός από τα στάνταρ εξαρτήματα, μπορούμε να προσφέρουμε επίσης προσαρμοσμένα τμήματα σύμφωνα με τις προδιαγραφές του πελάτη.

Κέντρο ειδήσεων

newscenter CWDM SFP Πομποδέκτης Ενότητα 1270nm-1...

Μονάδα πομποδέκτη CWDM SFP 1270nm-1610nm Μήκος κύματος, ίνα SMF, υποδοχή LC, έως 100km

Επικοινωνίες

Επικοινωνήστε μαζί μας
SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd

Διεύθυνση: JinDiDa Βιομηχανική Ζώνη, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua Νέα Περιφέρεια, Σενζέν, Κίνα

Τηλέφωνο: +86-755-23124132

Φαξ: 86-755-23774378

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: 18818523155@163.com

SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd
foottop